Režim COVID automatu
Režim COVID automatu: Kompletne zaočkovaní Vstup do prevádzky je možný iba pre osoby s kompletným očkovaním, po predložení platného Green Pass-u. V interiéri prevádzky môžu byť pri jednom stole 4 osoby alebo osoby z jednej domácnosti. Terasy prevádzok sú zatiaľ bez obmedzení počtu osôb za jedným stolom.

V beer & bistro Akademia ponúkame modernú kuchyňu, tankové pivo a výber lokálnych vín. Pracujeme so sezónnymi surovinami a vytvárame nápadité menu. Inšpirujeme sa tradičnými chuťami, ale dávame im vlastný rukopis. Návšteva Akademie je zážitkom, na ktorý nezabudnete!

Otváracie hodiny

Po zatvorené
Ut - Št 11:30 - 22:00
Pi - So 11:30 - 23:00
Ne 11:30 - 20:00
Adresa

Pravidelne rozpaľujeme aj gril na drevo, ktorý dáva našim jedlám nový rozmer. Skvele ich dopĺňajú tankový Pilsner Urquell či pivá od remeselných pivovarov. Okrem kvality zlatého moku venujeme pozornosť aj výčapnej technológii, čistote a pivnému sklu.

Sledovať nás môžete aj na
Instagrame a Facebooku.

Rezervácie

Príďte si vychutnať atmosféru
beer & bistro Akademia!

Darčekové poukazy

Láska prechádza cez žalúdok, tak ju rozdávajte spolu s nami! Ak chcete darovať zážitok, naše poukážky v hodnote 10, 20 a 50 € si môžete zakúpiť priamo na prevádzke alebo nám napíšte na akademia@trnka.sk

Eventy

Máte záujem usporiadať firemný event alebo večierok? Ozvite sa nám!

Kontaktovať

Kde nás nájdete?

Otváracie hodiny

Po zatvorené
Ut - Št 11:30 - 22:00
Pi - So 11:30 - 23:00
Ne 11:30 - 20:00
Zodpovedný vedúci

Andrea Štefúnová