Od 24.10. do odvolania zatvorené.
Priatelia, ťažko sa nám s vami lúči, no určite sa čoskoro uvidíme! Od zajtra si však budete opäť môcť vychutnať výborný chlebík z Chlieb Náš v pekárni na Štefánikovej. Dávajte si na seba pozor, zvládneme to!

V beer & bistro Akademia ponúkame modernú kuchyňu, tankové pivo a výber lokálnych vín. Pracujeme so sezónnymi surovinami a vytvárame nápadité menu. Inšpirujeme sa tradičnými chuťami, ale dávame im vlastný rukopis. Návšteva Akademie je zážitkom, na ktorý nezabudnete!

Otváracie hodiny

Po zatvorené
Ut - Pi zatvorené
So zatvorené
Ne zatvorené
Adresa

Pravidelne rozpaľujeme aj gril na drevo, ktorý dáva našim jedlám nový rozmer. Skvele ich dopĺňajú tankový Pilsner Urquell či pivá od remeselných pivovarov. Okrem kvality zlatého moku venujeme pozornosť aj výčapnej technológii, čistote a pivnému sklu.

Sledovať nás môžete aj na
Instagrame a Facebooku.

Šéfkuchár Lukáš Hesko

Šéfkuchár roka 2017, milovník severskej kuchyne a prístupu k vareniu. Časť svojho pracovného života strávil vo Švédsku, neskôr rozbiehal bratislavský Fach. Lukáš Hesko stál pri zrode beer & bistro Akademia v roku 2018 a dodnes vytvára jeho menu.

Rezervácie

Príďte si vychutnať atmosféru
beer & bistro Akademia!

Darčekové poukazy

Láska prechádza cez žalúdok, tak ju rozdávajte spolu s nami! Ak chcete darovať zážitok, naše poukážky v hodnote 10, 20 a 50 € si môžete zakúpiť priamo na prevádzke alebo nám napíšte na akademia@trnka.sk

Eventy

Máte záujem usporiadať firemný event alebo večierok? Ozvite sa nám!

Kontaktovať

Kde nás nájdete?

Otváracie hodiny

Po zatvorené
Ut - Pi zatvorené
So zatvorené
Ne zatvorené
Zodpovedný vedúci

Lukáš Hesko