Eventy

Prenájom priestorov

Eventy robíme s radosťou. Pokiaľ hľadáte partnera na zabezpečenie podujatia, sme tu pre vás.

Bratislava

White Dragon

Kantína, kaviareň a bar White Dragon ponúka 100 miest na sedenie, variabilný moderný priestor vhodný na firemné či súkromné večierky a eventy.

Binarium

Konferenčná miestnosť s kapacitou 120 miest na sedenie je vhodná na prenájom na súkromné i verejné podujatia. Hlavný priestor má vyše 200 m2. Vďaka mobilným stenám sa dá rozdeliť na niekoľko menších, napr. workshopových miestností.

Trnava

Akademia

V beer & bistro Akademia ponúkame modernú kuchyňu, tankové pivo a výber lokálnych vín. V našej prevádzke pohodlne usadíme 60, naša terasa pod platanmi Nádvorí poskytuje priestor pre 80 ľudí.

Thalmeiner

Tradičná kaviareň v srdci Trnavy ponúka nezameniteľnú atmosféru, poctivý prístup a legendárne raňajky a kávu. Kapacita prevádzky je 80 miest.

Nádvorie

Nádvorie je vnútorné námestie v úplnom centre Trnavy a priestor pre súčasnú kultúru v najširšom zmysle slova. Je miestom stretnutí, spájania ľudí a zážitkov. Ponúka priestor na oddych pod platanmi, ale je aj miestom pre koncerty, eventy a firemné podujatia.

Nádvorie Coworking

Súčasťou coworkingu je aj chill out zóna, ktorú je možné využiť ako eventový priestor na prednášky či workshopy. Kapacita pri voľnom sedení je 50 miest.

Malý Berlín

Kultúrne centrum Malý Berlín sídli v priestoroch Nádvoria a ponúka dva eventové priestory. Väčší má kapacitu 120 miest na sedenie a menší 50. Súčasťou je technické vybavenie a podpora eventov.