Your browser does not support JavaScript.

Čašník

Do pripravovanej pivárne a reštaurácie Akadémia hľadáme príjemného a ochotného čašníka. Akadémia je vznikajúci koncept, ktorý spája poctivú piváreň a neformálnu reštauráciu. Akadémia je súčasťou kultúrneho priestoru Nádvorie, ktorý sa nachádza v historickom jadre Trnavy.

Náplň práce, zodpovednosť a právomoci

Čašníci v Akadémii zabezpečujú kompletný servis od privítania hostí, cez objednávanie a servírovanie jedál a nápojov až po vyúčtovanie a platbu.

  • Servírovanie á la carte menu
  • Prezentácia a podávanie jedál a nápojov
  • Úzka spolupráca a komunikácia s kuchyňou
  • Práca s vybranými lokálnymi vinárstvami
  • Práca s pokladňou
  • Dôsledná znalosť produktov

Ponúkané podmienky a benefity

  • Práca na plný úväzok
  • Práca v príjemnom prostredí novej reštaurácie
  • Práca v teame oceňovaného šéfkuchára Lukáša Heska
  • Možnosť učiť sa nové veci, rozširovať si rozhľad v gastronómii a profesionálne rásť
  • Štýlová uniforma od módnej značky Buffet
  • Príležitosť zapojiť sa do inovácií menu spolu s celým teamom

Požiadavky

  • Aspoň stredoškolské vzdelanie bez maturity alebo s maturitou
  • Dôležité sú pracovné skúsenosti ako čašník
  • Aspoň mierne pokročilá znalosť anglického jazyka
  • Silná orientácia na službu zákazníkovi
  • Výborná schopnosť komunikácie a teamovej spolupráce
  • Ochota a chuť učiť sa nové veci a napredovať, zlepšovať zavedené postupy a experimentovať
  • Dôslednosť, zodpovednosť a zmysel pre kvalitu
  • Pozitívny vzťah ku kvalitným pekárenským výrobkom a jedlu
V prípade záujmu nám pošlite e-mail s životopisom na adresu praca@trnka.sk. Nezabudnite uviesť, o akú pozíciu máte záujem ☺

O spoločnosti

Sme Trnka a sme rodinná firma, ktorá sa venuje chutnému jedlu a dobrému pitiu. Naša kaviareň Thalmeiner v Trnave patrí medzi tie najlepšie hodnotené a v súčasnosti pripravujeme otvorenie remeselnej pekárne Chlieb Náš a pivárne Akadémia. V Bratislave prevádzkujeme eventový priestor Binarium a modernú kantínu White Dragon. Pracuje u nás približne 40 ľudí na čele s šéfkuchárom Lukášom Heskom.